Drewniany Guzik

"Drewniany Guzik" to mała pracownia zajmująca się projektowaniem i szyciem ciekawych dodatków tekstylnych dla domu i "na co dzień".


Większość produktów szyta jest na indywidualne zamówienie klienta. Są to rzeczy często ozdabiane ręcznie co czyni je niepowtarzalnymi o wyjątkowym smaku. Kupujący ma gwarancję, że ma produkt unikalny i nieszablonowy. Nasze rzeczy doskonale nadają się na prezent, służymy swoimi pomysłami oraz realizujemy pomysły naszych klientów.


Projektujemy i szyjemy między innymi zasłony, lambrekiny, rolety, pościele, obrusy, pokrowce na krzesła, torby, worki, fartuchy.

"Drewniany Guzik" ma również szeroką ofertę dla dzieci, począwszy od wystroju pokoju po różne niezbędne akcesoria do codziennego użytku. Jest to idealne miejsce na zakup wyprawki przedszkolaka : worki na buty, fartuszki, ręczniczki, pościele szyte na wymiar. Wszystkie rzeczy mogą mieć naszywkę z imieniem i nazwiskiem dziecka.

Jeżeli chcesz coś zmienić w domu a nie masz pomysłu - napisz do nas. Zadbamy, żeby twój dom miał fajny klimat i atmosferę jaką lubisz. Małe rzeczy, które cieszą oko a są praktyczne i wygodne, pozwolą utrzymać porządek w domu.

Jeżeli nie znajdziesz u nas czegoś z tekstyliów, które potrzebujesz, napisz – postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.