Drewniany Guzik w Homify.pl - artykuł o pokrowcach na krzesła

Data dodania: 2015-08-22 11:25:46

Pokrowce na krzesła – ciekawe propozycje!

Luiza Sadowska Opublikowany 20.08.201

Pokrowce na krzesła nie goszczą w każdym domu, jak też do wszystkich krzeseł po prostu nie pasują. Są częstym dodatkiem na ślubach i weselach, zazwyczaj skąpane w bieli, od czasu do czasu z domieszką kwiecistego wzoru – dodają elegancji nawet najzwyklejszemu siedzisku. 

Pokrowce na krzesła nie są jedynie dodatkiem estetycznym, ale też użytecznym. Ich funkcją jest zapewnienie krzesłu jak najdłuższej żywotności przez ochronę przed wszystkimi plamami i obiciami jakie tylko mogą się przytrafić podczas użytkowania. Niekiedy krzesło się przewróci i lakier już odpryska – a mając pokrowiec jesteśmy w stanie lepiej chronić krzesła. Dodatkową zaletą jest to, że takie pokrowce możemy zawsze wybrać, czego nie da się zrobić z obiciem krzesła. Jednak nie są zalecane dla alergików, którzy zdecydowanie powinni unikać wszystkich dodatków mogących zbierać kurz. Chyba, że ktoś planuje prać obicia często – ich nakładanie jest niezwykle proste i nie pochłania czasu.

Zebraliśmy kilka przykładów na to, jak mogą wyglądać pokrowce na krzesła. I te standardowe, jak i nieco bardziej fantazyjne.

Cieg dalszy możesz przeczytać na stronie https://www.homify.pl/katalogi-inspiracji/43613/pokrowce-na-krzesla-ciekawe-propozycje

Wstecz